Switch to English version

Menyy
  näita ainete kaupa:
  Lasteaed
  I Klass
  II Klass
  III Klass
  IV Klass
  V Klass
  VI Klass
  VII Klass
  VIII Klass
  IX Klass
  X Klass
  XI Klass
  XII Klass
  Määramata
         
 
Tagasi nimekirja

 
Laps ja keskkond. Prügiraamat OTSAS!
 
 Mari-Epp Täht
Lasteaed
 
 
 
Lehekülgede arv: 32 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 20 x 25
Köide: broshüür
Ilmumisinfo: Esmatrükk; ilmunud 2005
ISBN: 9985-0-1656-4
Kood: 3596

 

Mis see prügi õieti on? Milline prügi on loodusele kahjulik ja milline kahjutu? Kuidas saame oma tegevusega aidata kaasa sellele, et prügi oleks vähem?Õpime prügi sorteerima. Saame teada ka seda, mida ei peagi ära viskama, vaid võib uuesti kasutusele võtta. Õpime kõik koos muutma maailma puhtamaks ja kasutama asju säästlikult!

Koolibri kirjastus on asunud välja andma sarja, milles ilmuvad raamatukesed on abiks alushariduse raamõppekavast tulenevate õppe- ja kasvatustegevuse eesmärkide rakendamisel. Selle sarja väljaanded virgutavad laste mõtlemist ning õhutavad neid oma ümbrust avastama ja uurima. Lapsed õpivad tegevuse ja mängude kaudu. Võttes aluseks ühe konkreetse looduselemendi, on võimalik köita lapse meeli ja tundeid ning arendada tema kõnet.
Materjal on esitatud eakohases keeles, kuigi mõeldud lastele ettelugemiseks. Illustratsioonid on ilmekad ja teaberohked,  seotud igapäevaeluga ning võimaldavad arutlemist.

Retsenseerinud Inge Timoðtðuk, Luive Rehand ja Külli Villems.Samas sarjas on ilmunud ka Veeraamat, Maaraamat, Õhuraamat ja Tuleraamat.
 
 
 

Lisaks: