Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Esindused ja ladu
  - Kontakt
  - Tagasikaja
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  KATALOOGID
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
         
 
 
Karu-aabits
 
 Heljo Mänd, Lilian Kivi, Milvi Roosleht
 
 
 
Lehekülgede arv: 104 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 17 x 22
Köide: kõva kaas
Ilmumisinfo: Kordustrükk, ilmunud 2010
ISBN: 9789985025697
Kood: 7599
Hind koolidele: 4.15 + 9% km = 4.52 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindus
Jõhvi esindus
Tartu esindus
Rahva Raamat
Apollo
 

Karu-aabits on klassikaks muutunud aabits, mille abil on Eesti lapsed lugema õppinud juba nelikümmend aastat. Lihtsate tekstide ja haaravate piltide tõttu kasutatakse seda nii lasteaedades kui ka kodudes. Lastevanematele ja lasteaiakasvatajatele mõeldes on Karu-aabitsasse lisatud ka metoodilised juhised lapse lugemisvalmiduse arendamiseks.

Aja jooksul on eesti keele õpetamise metoodika muutunud ja seetõttu on muutunud ka Karu-aabitsa metoodiline osa. Vastavalt koolieelse lasteasutuse riiklikule õppekavale käsitletakse häälikuid uut moodi – lühikese, pika ja ülipika hääliku asemel räägitakse ainult lühikesest ja pikast häälikust. Kogenud alushariduse teoreetikud Lilian Kivi ja Milvi Roosleht on metoodilisi juhendeid nii kaasajastanud, et sealt leiavad sobivaid soovitusi nii lasteaiaõpetajad kui ka lastevanemad.

Kaasajastamisele asudes küsitlesime lasteaiaõpetajaid nende muljete ja soovide osas. Saime väga asjalikku ja peamiselt Karu-aabitsat kiitvat tagasisidet. Täname siinkohal kõiki vastanuid ja soovime meeldivaid hetki kaasajastatud aabitsa kasutamisel!

 
 
 

Viited:

Lisaks: