KOOLIBRI
Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Esindused ja ladu
  - Kontakt
  - Tagasikaja
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  KATALOOGID
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
    























     
 
 
Contacts

Koolibri Publishers Ltd.
Hiiu 38,
11620 Tallinn, ESTONIA

koolibri@koolibri.ee
Phone: +3726515300

Managing director Kalle Kaljurand, +372 6515 302, kalle@koolibri.ee

Managing editor Kadri Rahusaar (Estonian language and literature, history, social studies), +372 6515307, kadri.rahusaar@koolibri.ee

Fiction and non-fiction for children and adults Olavi Teppan, +372 6515308, olavi@koolibri.ee

Commissioning editor Mart Kalamees (natural sciences), +372 6515 313, martk@koolibri.ee

Commissioning editor Elina Volmer (teaching materials for Russian-language schools), +372 6515309, elina@koolibri.ee

Head of Illustrations and Graphic Design Department Tiit Tõnuristtonurist@koolibri.ee