Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Esindused
  - Kontakt
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
  Sügistuur
    

     
 
 
Koolibri koogiraamat OTSAS!
 
 Tarek Malouf, Peter Cassidy
 
 
 
Lehekülgede arv: 144 lk
Formaat: 19,5 x 24
Köide: kõva kaas
Ilmumisinfo: Ilmunud 2011
ISBN: 978-9985-0-2654-0
Kood: 5818

 

„Koolibri koogiraamat“ tähistab kirjastuse Koolibri 20. tegutsemisaastat.

Mille muu kui hõrgutavate kookide, muffinite, pirukate ja küpsistega sünnipäeva pidamine ikka seondub? Pealegi on kõik 60 retsepti olnud juba aastaid töös Londoni popis Koolibri-nimelises Hummingbird Bakery  kondiitriäris, mille püsiklientide hulka kuuluvad maailmakuulsad inimesed näitlejatar Gwyneth Paltrow’ga eesotsas.

Käesolev kokaraamat võimaldab heita pilgu selle kuulsa Londoni kondiitriäri kööki ja veelgi enam – õpetab lugejale, kuidas Hummingbirdi armastatud firmakooke ise valmistada. Plaadikoogid, vormikeeksid, külluslikud tordid, isuäratavad koogikesed ja suus sulavad küpsised: valikutest juba puudust ei tule. Raamatust leiad hõrgutavaid retsepte kõigi nende küpsetamiseks. Tähtis on meeles pidada, et juhistest tuleb täpselt kinni pidada ja koostisainete mõõtmisel hoolikas olla. Päris põnev on Eestimaal Londoni kuulsate kondiitrite loodud küpsetisi ja maiuspalu nautida.

Raamat on tõlgitud mitmesse keelde ning seda on müüdud üle 350 000 eksemplari. Seega on tõestatud raamatu headus, kuid katsetamise käigus veendusime ka ise retseptide lihtsuses. Nendega saab hakkama tõepoolest igaüks!

Tallinna Toidumessi 2011 raames kuulutati konkursi Aasta kokaraamat 2011 parimaks tõlkeraamatuks "Koolibri koogiraamat"