Switch to English version

Menyy
  näita ainete kaupa:
  Lasteaed
  I Klass
  II Klass
  III Klass
  IV Klass
  V Klass
  VI Klass
  VII Klass
  VIII Klass
  IX Klass
  X Klass
  XI Klass
  XII Klass
  Määramata
    

     
 
Tagasi nimekirja

 
Loodusõpetuse tööraamat 1. klassile, 2. osa
 
 Aivo Saar, Hergi Karik, Kalle Sirel
I Klass
 
 
 
Lehekülgede arv: 52 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 20 x 25
Köide: brošüür
Ilmumisinfo: Muudatustega trükk, ilmunud 2011
ISBN: 9789985027509
Kood: 5956
Hind koolidele: 3.52 + 9% km = 3.84 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindus
Jõhvi esindus
Tartu esindus
Rahva Raamat
Apollox
 

Tööraamatu 2. osa jätkab teemasid “Aastaajad” (Aastaajalised muutused looduses seoses soojuse ja valguse muutumisega. Öö ja päev.), “Ained” ja “Kodukoha loodus (tutvumine kodu(kooli) ümbrusega õppekäikudel). Põhirõhk on asetatud uurimusliku loodusõpetuse lihtsamatele meetoditele, nagu vaatlemine, võrdlemine, mõõtmine, rühmitamine, katsetamine. Tööraamatu materjal on esitatud I klassi lapsele jõukohaselt ja on rikkalikult illustreeritud.

PS. Klassiõpetajale on teisel poolaastal abiks loodusõpetuse tundide planeerimisel ja teemade käsitlemisel õpetajaraamat pdf-failina (0,25 MB). Faile võib iga õpetaja vabalt kasutada ja neist endale vajadusel ka väljatrükke teha.

 

29. veebruaril 2020 suleti riikliku otsusega jäädavalt seni politsei kutsumiseks kasutusel olnud lühinumber 110. Alates 1. märtsist 2020 ei suunata kõnesid ümber hädaabinumbrile 112, vaid automaatteavitus informeerib helistajat, et number on suletud ja valida tuleks 112.

Sellega seoses palume kindlasti (koos õpilastega) parandada vea Aivo Saare, Heigi Kariku ja Kalle Sireli "Loodusõpetuse tööraamatus 1. klassile, 2. osa" (2011) leheküljel 48 ja asendada politsei varasema lühinumbri 110 praegu kehtiva hädaabinumbriga 112, nagu pildil.

 

 
 
 

Viited: