Switch to English version

Menyy
  Ajalugu
  Biograafiad
  Filosoofia ja ühiskond
  Hobid ja vaba aeg
  Ilukirjandus
  Kokaraamatud
  Kunst
  Lasteraamatud
  Loodus ja tehnika
  Muusika
  Mängud
  Nõuanderaamatud
  Reisiraamatud
  Sõnaraamatud ja keeleõpe
    

     
 
Tagasi nimekirja

 
Sooda. 1001 võimalust
 
 Alix Lefief-Delcourt
 
 
 
Lehekülgede arv: 208 lk
Värviskeem: m-v
Formaat: 15 x 21
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: Ilmunud 2017, kordustrükk 2018
ISBN: 9789985039663
Kood: 7829
Hind koolidele: 8.91 + 9% km = 9.71 EUR

Koolibri ladux
Pärnu esindus
Jõhvi esindus
Tartu esindus
Rahva Raamat
Apollox
 

Kes meist poleks kasutanud soodat: mitmesugustes kookides-biskviitides, kurguvalu korral soodaauru tehes, küürimisvahendina … Aga kui palju tavalise söögisooda kasutusviise te veel teate? Tegelikult on sooda kasutusvõimalusi loendamatult: sooda on ideaalne alternatiiv pesupulbritele, näopuhastusveele või šampoonile, keemilistele putukatõrjevahenditele, auto-, akna- või pliidipuhastusvedelikele jpm. Soodast saab abi nohu ja seedeprobleemidega, sääsehammustuse ja villide korral. Aga ka mitmetel aiatöödel.

Soodat on lihtne kasutada, see on biolagunev ning seega ohutu nii keskkonnale kui ka meile endile. Sooda on rahakotisõbralik aine.

Raamatu sissejuhatuses tutvustatakse soodat ja selle kasutamist, järgnevad peatükid „Sooda ja tervis“, „Sooda ilu ja heaolu teenistuses“, „Sooda kodus ja aias“, „Sooda köögis“. Igas peatükis tuuakse välja sooda kasutusvõimalused tähestikulises järjekorras. Lisaks leidub raamatus ka häid nõuandeid ja vahvaid retsepte soodaga.

Raamatus toodud nõuanded võiksid olla inspireerijaiks, et lugeja saaks ise selle universaalse abimehega edasi katsetada.         

 
 
 

Viited: