Meie küpsisepoliitika

Veebileht pood.koolibri.ee kasutab küpsiseid (inglise keeles /cookies/). Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.

Küpsis on väike fail, mis salvestatakse seadmesse, kui külastate meie veebilehte. Küpsiste kasutamine on internetis levinud standard. Küpsised toetavad kaasaegsete veebilehtede toimimist, muudavad veebilehe kasutamise mugavamaks (nt jättes meelde kasutaja valikuid) ja aitavad veebilehe pidajatel koguda anonüümset külastatavuse statistikat.

Küpsised aitavad talletada informatsiooni sellel veebilehel külastatud lehekülgede ning kasutatud seadmete kohta.

Kogutav informatsioon on anonüümne ja ei võimalda identifitseerida isikuid, kes meie veebilehte külastavad. Küpsiste lubamisega ei anna te nõusolekut kasutada oma isikuandmeid. Veebileht kogub anonüümset külastatavuse statistikat.

Küpsiste talletamise aeg enne nende kustutamist on iga küpsise puhul erinev. Iga uus veebilehe külastus uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood.
Küpsiseid saate ise enda seadmest kustutada ning soovi korral võite nende kasutamist piirata ka veebilehitseja seadetes.

Kliendiandmete vastutav töötleja on AS Koolibri reg. kood 10360739, Hiiu 38, Tallinn 11620.

Küsimuste korral võtke palun ühendust telefonil (+372) 6515300 või kirjutage e-posti aadressil pood@koolibri.ee Vastame Teie kirjadele 3 tööpäeva jooksul.