Hundiema ühepajatoidu saladus

Autor Margus Haav

Kunstnik Tuulike Kivestu-Rotella

Sisututvustus

Kui kaua oli hundipoeg Villu isaga seda nutikat tuttsaba taga ajanud! Paar korda oli jänku juba  käpaulatuses, aga ikka tegi ta viimasel hetkel mingi kavala haagi sisse. Seegi kord tuli neil tühjade käppadega koju minna ja loota sellele, et lillekimp emal meele heaks teeb.
Mida üks hunt ühest jänesest tahab? Eks ikka nahka pista, arvab tagaaetav. Aga võta näpust – või varbast –, selgub, et hundiemal on hoopiski soov välja uurida hea ühepajatoidu saladus.
Krutskitega loomajutte koondavast raamatust saab muu hulgas teada, millest unistavad siilipoiss Sass ja tigu Sullivan, mida kass Tiiu ja karihiir Joosep öösiti teevad ning kuidas lõvi Gurrumul orkestrit teeb.

Margus Haav (1969) on ajalehe Sakala kultuuritoimetaja, muusikakriitik, pühendunud ajaloohuviline ja Viljandi kultuuriakadeemia lektor. Postapokalüptiline debüütromaan „Kuidas lõhnab kuri“ (2016) rändas tulevikumaastikel, autobiograafiline „Alumiiniumist kurgid“ (2020) vaatas tagasi minevikku. Esimese raamatu tegevus oli kõik välja mõeldud, teises kirjeldatu kõik päriselt juhtunud. „Hundiema ühepajatoidu saladus“ sisaldab lugusid, millest osa on varem ilmunud Sakalas, osa mitte. Kirja pandud on need siis, kui autori kaks poega olid veel väikesed.

16.45 €
tk
Koolibri kood 9361
Lehekülgede arv 64
Formaat 20 × 24 cm
Kaas kõva kaas
ISBN 9789985050699
Ilmumisaeg 04.05.2023
Saadavus Tartu esinduses 4
Saadavus Koolibri e-poes >5

Arvustused

Sakala ajakirjanik Margus Haav pani kassi kabet mängima ja orava jalgrattaga sõitma

Merlin Kuld, 11.05.2023 | Loe lisa

Mõni minut muusikata. Intervjuu Margus Haavaga

Tarmu Kurm, 19.05.2023 | Loe lisa