Kunsti töötuba lastele

Autor Samara Caughey

Tõlkija Hanna Teppan

Sisututvustus

Hinnatud kunstiõpetaja Samara Caughey tutvustab oma raamatus „Kunsti töötuba lastele” harjutusi, mis toetavad seitsmeaastaste ja vanemate laste loomingulisust ja enesekindlust. Raamat on mõeldud nii kunstiõpetajatele kui ka lapsevanematele, et anda häid ideid ja teadmisi, kuidas lapse joonistusoskust ja loomingulisust arendada.

• Raamatu esimeses pooles on kiired 15–30-minutilised häälestusülesanded, mis vajavad väheseid vahendeid, kuid aitavad lastel käe soojaks joonistada ja loomingulisse tegevusse sukelduda.

• Kunsti töötoad on pikemad ja keerukamad mitmetasandilised projektid, millele võib kuluda mitmeid tunde ning milles on oluline töö protsess. Lihtsate, kuid innustavate kunstiharjutustega alustamiseks on lapsel vaja üksnes pliiatsit ja paberit. Samm-sammult tutvutakse aga ka teiste vahenditega, nagu süsi, tušš ja akvarell. Nii saavad lapsed katsetada uusi tehnikaid, õppida oma töö osas otsuseid langetama ning nautida kunsti tegemisest saadavat kogemust, ilma et peaksid keskenduma kindlale lõpptulemusele.

„Kunsti töötuba lastele” innustab lapsi süvendatult joonistamisega tegelema ja oma nägemust kujundama.

11.77 €
tk
Koolibri kood 8956
Lehekülgede arv 144
Formaat 21 × 25 cm
Köide õmmeldud liimbrošüür
ISBN 9789985047002
Ilmumisaeg 05.10.2021
Saadavus Tartu esinduses 5
Saadavus Koolibri e-poes >5

Vaata ka