Reisile lastega. Rohkem seiklusi, vähem sekeldamist

Autor Ühislooming

Tõlkija Olavi Teppan

Sisututvustus

Kui tahate lastega ühiselt midagi toredat ette võtta, aidata neil silmaringi laiendada, areneda ning maailma ja inimesi paremini tundma õppida, siis reisimine välismaal pakub selleks suurepärase võimaluse. Reisimine lastega ei tähenda küll suurt luksust, lõõgastust ega rahu, kuid annab teile unustamatuid ühiseid kogemusi. Ja mis veelgi parem, süstib rännupisiku ka teie lastesse. Nad on teile selle eest igavesti tänulikud.

Lonely Planeti sarja raamatust saab asjalikku nõu, kuidas teha perega reisimisest nii endale kui igas vanuses lastele meeldejääv elamus. Raamatu autorid on lapsevanematest rännumehed, kes oskavad anda ideid reisisihi valimiseks, soovitusi reisiks valmistumiseks ja kohvri pakkimiseks – kõik selleks, et reisida mugavalt ja turvaliselt. Saame usaldusväärse ülevaate elamistingimustest, transpordivõimalustest ja vaatamisväärsustest sihtkohariikides. Riigid on grupeeritud mandrite kaupa ja neid mahub raamatusse rohkem kui 80.

Reisijuht teeb lastega reisimise lihtsamaks, olgu plaanis siis jõuluvana külastamine Lapimaal, visiit Patagoonia pingviinide juurde või Laose templite vaatamine. 

16.76 €
tk
Koolibri kood 7588
Lehekülgede arv 224
Formaat 16 × 21 cm
Köide õmmeldud liimbrošüür
ISBN 9789985038390
Ilmumisaeg 10.05.2017
Saadavus Tartu esinduses 3
Saadavus Koolibri e-poes >5