Sooda – 1001 võimalust

Autor Alix Lefief-Delcourt

Tõlkija Piret Kanne

Sisututvustus

Kes meist poleks kasutanud soodat: mitmesugustes kookides-biskviitides, kurguvalu korral soodaauru tehes, küürimisvahendina … Aga kui palju tavalise söögisooda kasutusviise te veel teate? Tegelikult on sooda kasutusvõimalusi loendamatult: sooda on ideaalne alternatiiv pesupulbritele, näopuhastusveele või šampoonile, keemilistele putukatõrjevahenditele, auto-, akna- või pliidipuhastusvedelikele jpm. Soodast saab abi nohu ja seedeprobleemidega, sääsehammustuse ja villide korral. Aga ka mitmetel aiatöödel.

Soodat on lihtne kasutada, see on biolagunev ning seega ohutu nii keskkonnale kui ka meile endile. Sooda on rahakotisõbralik aine.

Raamatu sissejuhatuses tutvustatakse soodat ja selle kasutamist, järgnevad peatükid „Sooda ja tervis“, „Sooda ilu ja heaolu teenistuses“, „Sooda kodus ja aias“, „Sooda köögis“. Igas peatükis tuuakse välja sooda kasutusvõimalused tähestikulises järjekorras. Lisaks leidub raamatus ka häid nõuandeid ja vahvaid retsepte soodaga.

Raamatus toodud nõuanded võiksid olla inspireerijaiks, et lugeja saaks ise selle universaalse abimehega edasi katsetada.

Seda toodet ei saa hetkel veebist tellida, vabandame!
12.45 €
Koolibri kood 9544
Lehekülgede arv 208
Formaat 15 × 21 cm
Köide õmmeldud liimbrošüür
ISBN 9789985051412
Ilmumisaeg 24.11.2023
Saadavus Tartu esinduses >5
Saadavus Koolibri e-poes Puudub

Seotud tooted