Bioloogia 8. klassile, 1. osa. Mikroorganismid. Seened. Taimed

Sisututvustus

8. klassi bioloogiaõpiku 1. osa kolm teemat on jaotatud neljakümne üheks peatükiks. Peatükkide põhiteksti illustreerivad arvukad fotod, joonised, skeemid ja kokkuvõtvad tabelid. Fotodele ja joonistele lisatud selgitused annavad vajaliku lisa põhitekstist paremaks arusaamiseks.

8. klassi bioloogiaõpiku 1. osa kolm teemat on jaotatud neljakümne üheks peatükiks. Peatükkide põhiteksti illustreerivad arvukad fotod, joonised, skeemid ja kokkuvõtvad tabelid. Fotodele ja joonistele lisatud selgitused annavad vajaliku lisa põhitekstist paremaks arusaamiseks. Lehekülgede servadelt leiate teksti olulisemad mõisted ja viited lõikudes käsitletavale sisule. Olulised ja uued mõisted on tekstis välja toodud paksu kirjaga. Taimi ja seeni tutvustavates peatükkides on palju häid fotosid meie tuntumatest liikidest. Nende abil on kerge vastavaid taimi või seeni ära tunda ka looduses. Niisuguseid teadmisi leiate taimede ja nende osade fotodelt ning rubriikidest „Õpime seeni tundma“, „Õpime samblikke tundma“.
Põhiteksti lehekülgedelt leiate ka rubriigi „Huvitav“, milles toodu täiendab põhiteksti tähelepanuväärsete või huvipakkuvate faktide või seikadega.
Põhiteksti lõpus leiate pealkirja all „Oluline“ lühikese ülevaate peatükis käsitletust. Eraldi on välja toodud ka peatükis käsitletud uued mõisted.
Peatükk lõpeb küsimuste ja ülesannetega õpitu kordamiseks, teema ja teadasaadu iseseisvaks edasi uurimiseks.

Iga teema lõpus on õpitu kinnistamiseks lühike kokkuvõte peatükkides õpitust. Eraldi on loetletud peatükis käsitletud olulised mõisted. Lisatud on ka oskuste loetelu, mis on saadud peatüki materjali läbitöötamisel.
Õpiku lõpus (lk 174) leiate lühikese sõnastiku kõige olulisemate ja uute mõistetega.

Bioloogia õpik 8. klassile oli BELMA (Best European Learning Materials Awards) 2021. aasta võistlusel üks nominentidest.

15.18 €
tk
Koolibri kood 7999
Lehekülgede arv 180
Formaat 20 × 28 cm
Köide õmmeldud liimbrošüür
ISBN 9789985040362
Ilmumisaeg 11.06.2019
Saadavus Tartu esinduses 3
Saadavus Koolibri e-poes >5

Seotud tooted

Vaata ka