English Step by Step 1. Pupil´s Book

Sisututvustus

Õpik sisaldab 80 õppetükki, mille eesmärgiks on lugemisoskuse ja praktilise kõnekeele arendamine. Õppetükid koosnevad mitmest osast, pakkudes mitmekesist õppematerjali, mille abil on võimalik õpetada õpilasi märkama keele detaile ning eraldama olulist ebaolulisest.

Õpik sisaldab 80 õppetükki, mille eesmärgiks on lugemisoskuse ja praktilise kõnekeele arendamine. Õppetükid koosnevad mitmest osast, pakkudes mitmekesist õppematerjali, mille abil on võimalik õpetada õpilasi märkama keele detaile ning eraldama olulist ebaolulisest. Õpiku ülesehitus on süsteemne: grammatiline materjal on õppetükkide juures välja toodud ning sõnavara on esitatud õppetükkide kaupa VOCABULARY all. Eakohased, keeleliselt raskusastmelt sobivad luuletused ja laulud ning õpiku lõpus esitatud mängud on töö stimuleerimise tõhusaks vahendiks. Õpikut läbivad Suurbritanniat tutvustavad laused ja fotod võimaldavad õpetajal tekitada huvi maa vastu, kus inglise keel on emakeeleks. Eraldi peatükk HOLIDAYS täidab sama eesmärki. (Els Lindvet)

Step by Step 1 vastab riikliku õppekava I kooliastmele (3. klass). Üldhariduskoolis võib õppetööd alustada ka ainult õpikuga Step by Step 1. Pupil´s Book.

 

11.39 €
tk
Koolibri kood 8589
Lehekülgede arv 160
Formaat 16 × 23 cm
Köide kõva kaas
ISBN 9789985044667
Ilmumisaeg 29.04.2020
Saadavus Tartu esinduses 2
Saadavus Koolibri e-poes >5

Seotud tooted