Jalad

Autor Tiiu Kitsik

Kunstnik Tiiu Kitsik

Sisututvustus

Bibi ja Franka on sõbrad, kellele meeldib koos mängida ja igasuguste asjade üle arutleda. Seekord räägivad nad jalgadest. Tundub, et mida väiksem on olend, seda rohkem on tal jalgu, ja mida vähem jalgu, seda aeglasem… või kuidas nende jalgadega õieti lood on? Kellel mitu ja kas see ka nende kiirust mõjutab? Niimoodi võib tulla väga lahedaid ja ootamatuid mõtteid, nagu on ootamatu ka selle loo lõpplahendus.
Autor Tiiu Kitsik on eesti lastekirjanduses juba tuntud nii kirjaniku kui ka illustraatorina. Koolibri kirjastamisel on tema loomingut ilmunud õige mitmes raamatus: ta on teinud pildid Hugo Vaheri juturaamatusse „Inspektor Telinski, kummisuti ja kõik ülejäänud“ (2020) ja jutu Pamela Sameli pildiraamatusse „Kes seal on?“ (2022), aga tavaliselt on ühes raamatus temalt nii jutt kui ka pildid, viimati ilmus lausa värssides „Musterpere“ (2023). „Kes seal on?“ ning „Emil, Sass ja kivimutukad“ on valitud 2022. aasta viie kauneima lasteraamatu sekka. 

„Jalad“ pälvis „Kauneimad raamatud 2023“ konkursil Kujundusgraafikute Liidu eripreemia. „Stiilselt puhas digitaalne lahendus, mis jääb siiski mõnusalt vabaks ja lapsemeelseks,“ on žürii kommentaar.

9.95 €
tk
Koolibri kood 9639
Lehekülgede arv 24
Formaat 16 × 20 cm
Köide kõva kaas
ISBN 9789985052501
Ilmumisaeg 05.10.2023
Saadavus Tartu esinduses >5
Saadavus Koolibri e-poes >5

Vaata ka