Kahe matuse vahel

Sisututvustus

Raamatu tegelasteks on kaheksakümnendates eluaastates sõbrad Eduard, Volli ja Vambola, pedagoog Puuraud, loomatohter Teet, naabrinaine Maimu, politseinik Beatrice, noorpaar Leopold ja Pille, bandiidid Ivo ja Koljat, aga ka surnuaed, kõrts Tragid Traksid, veoauto GAZ 53 ning kena maakodu, mille juures asuvas tiigis elab üks eriskummaline kobras.

Jutustus algab peategelase Eduardi matustega ja ka iga järgnev peatükk sisaldab millegi või kellegi lõppu. Nii mõnigi neist ei olegi lõpp, vaid hoopis jätk või koguni algus. Seega pole lustakat sorti lugude peamine teema mitte surm, vaid ikka elu. Loodetavasti leiavad lugejad südikate vanainimeste juhtumiste kaudu innustust selleks, et elamiseks ei ole kunagi hilja. Raamatu peategelanegi nendib, et kui enne elu nautida ei taipa, siis võib seda teha kasvõi pärast oma matuseid.

Tarmu Kurm on suhtekorraldaja ja ajakirjanik. Üle 20 aasta töötas ta riigiametnikuna Tartus asuvas ministeeriumis, kuid on tegutsenud ka erameedias, kinnisvaravaldkonnas ja kolmandas sektoris. „Kahe matuse vahel“ on tema debüütjutustus.

11.73 €
tk
Koolibri kood 9242
Lehekülgede arv 160
Formaat 14 × 21 cm
Köide liimbrošüür lakaga
ISBN 9789985049143
Ilmumisaeg 28.03.2022
Saadavus Tartu esinduses >5
Saadavus Koolibri e-poes >5

Vaata ka