Kehaline kasvatus. Õpetaja käsiraamat

Sisututvustus

Käesolev käsiraamat on koostatud, lähtudes I kooliastme riiklikust õppekavast. Käsiraamatu eesmärk on abistada õpetajat tööplaani koostamisel ning õppe- ja kasvatusprotsessi juhtimisel. Lisaks aitab see saavutada riiklikus õppekavas kirjeldatud kehalise kasvatuse üldpädevusi, käsitleda läbivaid teemasid ning luua lõiminguid ülejäänud õppeainetega.
Kehaline kasvatus on õppeaine, kus mitmesuguseid liikumisviise ja spordialasid õpitakse praktilise tegevuse kaudu. Oluline lüli aine omandamisel on õpetaja, kes on pädev nii spordialade didaktikas kui ka õpetamise metoodikas.
Käsiraamatus esitatud harjutused on osake suurest võimlemisharjutuste pagasist. Neid saab kasutada pidepunktidena õppekava lahtimõtestamisel ja oma fantaasiaga rikastamisel. Lisaks põhivõimlemise harjutusvarale ja tunni tööplaanidele annab raamat ülevaate sügis-, talve- ja kevadveerandi õuetundidest. Kevad- ja sügisveerandil tuleb rõhku panna jooksu-, viske- ja hüppeharjutustele, talvel suusatamisele ning uisutamisele. Käesolevasse abistavasse materjali tuleb suhtuda loovalt ja arendada seda edasi, arvestades töökeskkonda- ja tingimusi ning õpilaste iseärasusi.
 

11.47 €
tk
Koolibri kood 6191
Lehekülgede arv 192
Formaat 16 × 23 cm
Köide õmmeldud liimbrošüür
ISBN 9789985035115
Ilmumisaeg 11.11.2014
Saadavus Tartu esinduses 2
Saadavus Koolibri e-poes >5