Armastus on maailma toredaim tunne. Ta on turvaline, soe, kindel ja ainulaadne.
Sarja uuendatud trükis on lisatud praktiline ülesanne, kus laps saab meisterdada südametega täidetud jänkukarbi, mis aitab lapsel meeles pidada, et ta armastab ja on ise armastatud.
Trace Moroney on rahvusvaheliselt tunnustatud autor, kelle raamatuid on avaldatud rohkem kui 20 keeles. Sarja „Minu tunded“ raamatutes elavad jänkutegelased, kes on asetatud inimeste igapäevaolukordadesse. Mida me tunneme, kui oleme rõõmsad või üksildased, kurvad või vihased, armastavad või pettunud?
Iga raamat sarjast „Minu tunded” on hoolikalt kavandatud, et aidata lapsel paremini mõista oma tundeid ning saavutada sedakaudu suurem iseseisvus ja vabadus. Tunnetest rääkimine õpetab lapsele, et on täiesti normaalne tunda nii rõõmu kui kurbust, viha, armastust või hirmu. Kui suhtuda ka valulikesse tundmustesse kui loomulikesse, on laps oma maailmas rahul ja õnnelik, oma võimetes kindel.