Mürk. Loomariigi mürgised esindajad

Autor Ico Romero Reyes

Kunstnik Tanya Garcia

Tõlkija Jane Laumets

Sisututvustus

Hiiglaslike silmade ja mürgise hammustusega karvased loomad, surmavate võimetega pisikesed sädelevad kaheksajalad, ähvardavad ämblikud, maod ja skorpionid... Kõigil neil loomal on ellujäämiseks salapärane relv – unikaalne mürk –, mille täpne koostis aitab võidelda kiskjatega või allutada saaklooma.

See hariv, kaasahaarav ning suurepäraste illustratsioonidega loomaraamat lastele annab ülevaate eksootilistest ja ohtlikest, kuid sageli imeilusa väljanägemisega loomariigi esindajatest.

Autor Ico Romero on pärit Kanaari saartelt, kuid elanud nii Barcelonas kui New Yorgis. Ta on töötanud aastaid New Yorgi loodusmuuseumis, panustades teadustöösse. Tema raamat „Mürk“ on hämmastav rännak loomasõpradele, kes soovivad loodust ja loomi paremini mõista ning tundma õppida.

Illustraator Tania Garcia on pärit Barcelonast ning lõpetanud kunsti ja disaini eriala Barcelona ülikoolis. Peale mõningaid aastaid sisekujundajana töötamist, mõistis ta, et teda paelub siiski just joonistamine ja raamatute illustreerimine. Selleks ammutab ta inspiratsiooni oma reisidest, filmidest, loodusest, sõpradega koosolemisest, igapäevastest olukordadest ja kõigest, mis teda rõõmustab.

10.17 €
tk
Koolibri kood 9056
Lehekülgede arv 40
Formaat 25 × 32 cm
Köide kõva kaas
ISBN 9789985049242
Ilmumisaeg 14.07.2022
Saadavus Tartu esinduses >5
Saadavus Koolibri e-poes >5