Punkt. 6. klassi eesti keele õpik

Autor Reet Bobõlski , Helin Puksand , Margit Ross

Kunstnik Liisa Kruusmägi

Sisututvustus

„Punkt“ on uuele riiklikule õppekavale vastav nüüdisaegne 6. klassi eesti keele õppekomplekt. Keeleteemadest on olulisemad täheortograafia, kokku-lahkukirjutamine, lauseõpetus, algustähe õigekiri. Õpilastele tutvustatakse mitmeid sõnaraamatuid ning suunatakse neid kasutama. Kuna tegemist on kooliastet lõpetava õpikuga, siis on palju tähelepanu pööratud ka eelmistel aastatel õpitu kordamisele.

„Punkt“ on uuele riiklikule õppekavale vastav nüüdisaegne 6. klassi eesti keele õppekomplekt. Keeleteemadest on olulisemad täheortograafia, kokku-lahkukirjutamine, lauseõpetus, algustähe õigekiri. Õpilastele tutvustatakse mitmeid sõnaraamatuid ning suunatakse neid kasutama. Kuna tegemist on kooliastet lõpetava õpikuga, siis on palju tähelepanu pööratud ka eelmistel aastatel õpitu kordamisele. Lähtuvalt uue õppekava rõhuasetusest on õpikus varasemast enam pööratud tähelepanu suhtlusolukordadele ja sõnastusõpetusele. Õpilased tutvuvad erinevate tekstiliikidega ning õpivad neid ise kirjutama. Seetõttu on õpikus palju eri funktsioonidega tekste, mida keeleteemade õppimisele vahelduseks loetakse ja analüüsitakse.

2014. aasta kasvatusteaduslike tööde riikliku konkursi õpikute kategooria võitja!

Rahvusvahelisel õppematerjalide võistlusel Best European Learning Materials Awards sai Koolibri kirjastuse 6. klassi eesti keele õpik "Punkt" oma vanusegrupi õpikute seas teise koha.

Võistlust korraldab Euroopa õpikukirjastuste ühendus (EEPG) koos IARTEM-i (International Association for Research on Textbooks and Educational Media) ja Frankfurdi raamatumessiga alates 2009. aastast. Võistlusel v?ivad osaleda kõik Euroopa õpikukirjastused, materjale hindab kaheksast sõltumatust eksperdist koosnev žürii. Auhind anti kätte 9. oktoobril Frankfurdi raamatumessi raames toimunud pidulikul üritusel.

14.49 €
tk
Koolibri kood 8709
Lehekülgede arv 160
Formaat 20 × 25 cm
Köide poolkõva köide
ISBN 9789985045589
Ilmumisaeg 21.09.2020
Saadavus Tartu esinduses 4
Saadavus Koolibri e-poes >5

Seotud tooted