Tervis - minu valikud. 8. klassi inimeseõpetuse õpik

Sisututvustus

Õpikus leiab käsitlust kõik see, mis ümbritseb noort inimest seoses tervise, turvalisuse ja heaoluga ning mis aitab tal selles valdkonnas teha teadlikke valikuid.
Õpikus leiab käsitlust kõik see, mis ümbritseb noort inimest seoses tervise, turvalisuse ja heaoluga ning mis aitab tal selles valdkonnas teha teadlikke valikuid. Rõhuasetus on noore inimese arengu toetamisele. Õpiku autorid taotlevad noorte analüüsioskuste täiustumist ja terviseteemade seostamist ümbritsevas elus toimuvaga ning iseendaga. Õpikut täiendab töövihik.

Põhilised teemad õpikus: tervise tervikkäsitlus heaoluseisundina, tervislik eluviis kui väärtus, suhted ja seksuaalsus, noorte turvalisus suunaga riskikäitumise ennetamisele ja toimetuleku edendamisele, väärtustades positiivset endas ja ümbritsevas.

Õpiku autorid on erinevate erialade esindajad ning lisaks akadeemilisele kogemusele on neil ka pikaajaline kokkupuude inimeseõpetuse õppematerjalide koostamisega, tulevaste ja praeguste õpetajate koolitamisega ning ka otsese koolitööga.

13.26 €
tk
Koolibri kood 9265
Lehekülgede arv 132
Formaat 20 × 28 cm
Köide õmmeldud liimbrošüür
ISBN 9789985049822
Ilmumisaeg 29.07.2022
Saadavus Tartu esinduses 4
Saadavus Koolibri e-poes >5

Seotud tooted