Tervist, tervis! 5. klassi inimeseõpetuse õpik

Autor Kersti Lepik

Kunstnik Kirke Kangro, Natalja Litvinova

Sisututvustus

5. klassi inimeseõpetuse õpik ja töövihik on viidud vastavusse 2010. a põhikooli riikliku õppekavaga. Õpiku iga peatükk on jaotatud kohustuslikeks ning laiendatud ja süvendatud teemadeks. Töövihik on koostatud nii, et puudub vajadus vihiku järele, iga peatüki kohta on nii teadmisi andvaid, kinnistavaid kui ka loovaid ülesandeid.

5. klassi inimeseõpetuse õpik ja töövihik on viidud vastavusse 2010. a põhikooli riikliku õppekavaga. Õpiku iga peatükk on jaotatud kohustuslikeks ning laiendatud ja süvendatud teemadeks. Töövihik on koostatud nii, et puudub vajadus vihiku järele, iga peatüki kohta on nii teadmisi andvaid, kinnistavaid kui ka loovaid ülesandeid. Õpikusse on lisatud stressi, meedia, vastutuse, vahendatud suhtlemise, internetiohtude ning sotsiaalsete oskuste peatükk. Samade teemade kohta on töövihikus uued ülesanded. Murdeea peatükk on muutunud mitmekesisemaks ja seostatumaks teiste teemadega, näiteks puhtus ja murdeiga. Uuendatud on tervisliku toitumise peatükki ning keskkonna ja tervise teemasid.
Õpitavat kinnistavad mõtlema suunavad küsimused ning õppeülesandeid. Teemade käsitlemise muudavad huvitavamaks õppeotstarbelised tabelid, illustratsioonid, joonised, fotod jms.

12.08 €
tk
Koolibri kood 8026
Lehekülgede arv 144
Formaat 20 × 25 cm
Köide õmmeldud liimbrošüür
ISBN 9789985040751
Ilmumisaeg 26.07.2018
Saadavus Tartu esinduses 4
Saadavus Koolibri e-poes >5

Seotud tooted