Meisterdame looduse aaretest

Autor Sabine Lohf

Tõlkija Eve Sooneste

Sisututvustus

Loodus on täis imesid! Igal aastaajal võib leida uusi, ilusaid ja põnevaid aardeid, millest midagi meisterdada. Kevadel kutsuvad kirikakraid ja erksaid võililli täis heinamaad mängima ja õisi noppima. Suvisel rannapuhkusel saab minna aardejahile: liivas peidavad end läikivad kivikesed ja ilusad teokarbid. Sügisel näitab loodus aga uut nägu – õues läheb varem pimedaks ja siis on tore laternlille laternatega pidu korraldada. Talvel tuleb ehk meisterdamiseks sobivaid ande hoolikamalt otsida, kuid avatud silmadega leiab näiteks kuusekäbisid või kuivanud õiesarikaid, mis saab oma käte vahel muuta võluolenditeks, nagu jõuluvanadeks või lumetantsijannadeks.
Enamik looduslikke materjale on õrnad ega pea kaua vastu. Sellest pole aga midagi, sest meisterdamise juures ei ole tähtis ainult tulemus. Juba loodusandide kogumine on otsekui võlureis: mis sellest kastanist küll kunagi saab? Või tollest õiest? Seda otsustad ainult Sina. Nii võib igast oksast, teokarbist või viljast saada kõige uskumatum olend ja jutustada aina uusi lugusid.
Autor Sabine Loft kutsub armsate pildikollaažide ja lihtsalt lahti kirjutatud juhenditega avastama looduse ilu ja mitmekesisust ning looma endale lõbusaid mängukaaslasi. Selles suures meisterdamisraamatus on üle 100 idee igaks aastaajaks nii väikestele kui suurtele.

15.00 €
tk
Koolibri kood 9574
Lehekülgede arv 160
Formaat 19 × 25 cm
Köide õmmeldud liimbrošüür
ISBN 9789985052723
Ilmumisaeg 14.11.2023
Saadavus Tartu esinduses >5
Saadavus Koolibri e-poes >5

Vaata ka