Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Esindused
  - Kontakt
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
  Sügistuur
    

     
 
 
Kunsti töötuba lastele UUS!
 
 Samara Caughey
Tõlkija Hanna Teppan
 
 
 
Lehekülgede arv: 144 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 21,6 x 25,4
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: 2021
ISBN: 9789985047002
Kood: 8956
Hind koolidele: 9.39 + 9% km = 10.24 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindus
Jõhvi esindus
Tartu esindus
Rahva Raamat
Apollo
 
Hinnatud kunstiõpetaja Samara Caughey tutvustab oma raamatus „Kunsti töötuba lastele” harjutusi, mis toetavad seitsmeaastaste ja vanemate laste loomingulisust ja enesekindlust. Raamat on mõeldud nii kunstiõpetajatele kui ka lapsevanematele, et anda häid ideid ja teadmisi, kuidas lapse joonistusoskust ja loomingulisust arendada.

• Raamatu esimeses pooles on kiired 15–30-minutilised häälestusülesanded, mis vajavad väheseid vahendeid, kuid aitavad lastel käe soojaks joonistada ja loomingulisse tegevusse sukelduda.

• Kunsti töötoad on pikemad ja keerukamad mitmetasandilised projektid, millele võib kuluda mitmeid tunde ning milles on oluline töö protsess. Lihtsate, kuid innustavate kunstiharjutustega alustamiseks on lapsel vaja üksnes pliiatsit ja paberit. Samm-sammult tutvutakse aga ka teiste vahenditega, nagu süsi, tušš ja akvarell. Nii saavad lapsed katsetada uusi tehnikaid, õppida oma töö osas otsuseid langetama ning nautida kunsti tegemisest saadavat kogemust, ilma et peaksid keskenduma kindlale lõpptulemusele.

„Kunsti töötuba lastele” innustab lapsi süvendatult joonistamisega tegelema ja oma nägemust kujundama.